Úvod • Novinky • Kontakty • Fotky • Články • Závody • Výsledky • Konference • Inzerce • Odkazy • Dokumenty
Menu

Výsledky

MČR Vítr a slunce

Černá v Pošumaví
Datum: 4.07.2013

Poř Plachta Posádka R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Body Log
1. CZE 15040 Hájek Milan
Preibischová Michaela
2 5* 1 1 1 10* 1 1 7.00 10015
2. CZE 15019 Pavlovský Marek
Roček Roman
6 2 3 8* 7 2 2
DNF*
22.00 8209
3. CZE 14879 Kořanová Johana
Mrzílková ml. Lenka
7* 3 4 4 5 1 12* 6 23.00 7152
4. CZE 14931 Čechura Jiří
Will Jan
1 1 26* 2 9 7 4 16* 24.00 6403
5. CZE 15059 Čáp Milan
Procházka Filip
12 14* 2 7
DSQ*
9 3 9 42.00 5821
6. CZE 15079 Verner Jaroslav
Winkler Pavel
11 17* 5 5 2 6 14* 14 43.00 5346
7. CZE 14818 Stránská Lucie
Mika Radek
14* 6 14 14 16* 4 9 2 49.00 4945
8. CZE 14551 Parůžek Jiří
Košvica Jakub
3 7 12
DSQ*
26* 13 11 4 50.00 4597
9. CZE 14979 Skořepová Eva
Tkadlec Viktor
18* 4 6 3 6 15 17 21* 51.00 4290
10. CZE 14827 Kořan Petr
Kvasnik Milan
5 22* 16 11 8 3 10
BFD*
53.00 4015
11. CZE 14949 Mudra Martin
Šedivák Kryštof
9 27* 25* 12 15 11 5 3 55.00 3767
12. CZE 14809 Janderová Klára
Nápravník Jakub
19* 11 8 6 11 12 8 22* 56.00 3540
13. CZE 14046 Kacálek Zdeněk
Záruba Vladimír
10 10 9 13* 12 5 13 17* 59.00 3332
14. CZE 14888 Šupolík Petr
Vích Ondřej
16 13 11 10 4 20* 18* 8 62.00 3138
15. CZE 15095 Vomáčko Ladislav
Gemperle Jiří
8 8 10 17 18* 14 6 20* 63.00 2959
16. CZE 14899 Svoboda Jiří
Šára Michal
20 21* 7 9 3 17 30* 13 69.00 2790
17. CZE 14956 Šnajdr Milan
Šnajdr Matěj
13 12 23* 20 24* 19 7 5 76.00 2633
18. CZE 14314 Nápravníková Barbora
Burdová Michaela
23* 18 13 16 14 18 24* 7 86.00 2484
19. CZE 14831 Mayerbergová Ilona
Pavlovská Alexandra
17 15 20 22* 10 23* 16 11 89.00 2343
20. CZE 14853 Průcha Alexandr
Beneš Vlastimil
4 24* 30* 21 21 22 15 10 93.00 2209
21. CZE 14521 Jedlička Jan
Škoda Michal
28* 26* 18 18 20 8 21 12 97.00 2082
22. CZE 15078 Jeništa Milan
Lambl Vojtěch
24* 20 17 15 13 21 22* 15 101.00 1961
23. CZE 14588 Kořanová Michaela
Spurný Kryštof
26* 29* 15 19 22 16 20 23 115.00 1845
24. CZE 14358 Krátký Jan
Žáková Martina
33* 9 24 26 23 29* 23 19 124.00 1734
25. CZE 15082 Karhánek Jan
Karhánek Jiří
15 25 29 31* 17 34* 27 18 131.00 1628
26. CZE 14729 Kýhos Karel
Kýhosová Kamila
25 28* 19 23 27* 27 19 25 138.00 1525
27. CZE 14240 Skála David
Skála Petr
22 19 21 28 25 33* 31* 27 142.00 1427
28. CZE 14609 Vít Jaroslav
Vít Ladislav
21 23 22 27* 28* 25 25 26 142.00 1332
29. CZE 14498 Myslík Vladimír
Šindýlek Michal
37* 30 28 24 19 35* 28 24 153.00 1241
30. CZE 14262 Labuda Ondřej
Otto Karel
30 16 27 25 31 26 32* 32* 155.00 1152
31. SLO 14492 Nemec Mitja
Škof Jerneja
31 32* 31 29 32 24 35* 29 176.00 1067
32. CZE 4956 Horák Miroslav
Lašová Zuzana
27 31 34* 34* 29 30 26 33 176.00 984
33. CZE 14674 Vašík Roman
Trusíková Hana
32 34* 32 30 34* 28 33 31 186.00 904
34. CZE 14271 Kupská Martina
Pešek Vítězslav
34 37* 35* 32 33 31 29 30 189.00 826
35. CZE 14553 Šindýlek Jiří
Šindýlková Lenka
29 36 33 35 30 32
DNC*
DNC*
195.00 751
36. CZE 13978 Veit Martin
Krejza Filip
35 35 37* 33 35 37* 36 28 202.00 677
37. CZE 14353 Fiala Michal
Fiala Eduard
36* 33 36* 36 36 36 34 34 209.00 606

Pro vysvětlivky zkratek v dojezdech (DNC apod.) se na nich zastavte ukazatelem myši

Zpět na seznam výsledků
Fireball v éteru
Radio Beat
bude 19.5 v 8:20 a 10:30
13.1. (1 MB)

2008: 14.5.| 12.5.| 9.5.| 23.4.| 16.4.
2007: 24.10.| 27.9.| 18.9.| 4.9.| 31.8.| 23.8.| 15.8.| 10.8.| 3.8.| 10.7.| 28.6. | 27.6. | 19.6. | 8.6. | 31.5. | 11.5.

Počasí
WindGURU
ČHMÚ
Windsurfing.CZ

Krátké zprávy

Notepad++
Počítadlo: