Vítejte na portálu ledního jachtingu

Tyto stránky byly vytvořeny pro podporu ledního jachtingu v ČR. Jde  zejména o lodní třídu DN. V posledních několika letech zažívá lední jachting renesanci. Přibývají noví závodníci. Výkonnostní úroveň české lodní třídy DN  jde stále nahoru. Naši závodníci na mezinárodních závodech a  na mistrovství světa dosahují světových výsledků. Zatím nejlepším výsledkem je 7. místo Jakuba Zobače na MS DN ve Švédsku v roce 2012.

Pro zpřístupnění všech funkcí, které tento portál nabízí, je třeba se registrovat. (Pokud jste již registrováni, můžete se přihlásit.) Všechny informace zde zobrazené, by měly být aktuální a správné. Při jakémkoli problému nás neváhejte kontaktovat (e-mailem, v diskuzi), neboť je v našem zájmu, aby vše bylo plně funkční.

Poslední aktuality

Nechranice, Medard, Jesenice

Na všech zmíněných vodách je ledu dost, ale také sněhu. Na nechranicích je cca 17cm ledu a 5-7cm lehce umrzlého sněhu. Jezdit by asi šlo, ale větrná předpověď je mizerná. Podobná situace je i na Medardu. Na Jesenici je sněhu více. Tzn. tento víkend je pauze a příští týden je Mistrovství Polska.

CZ 101

03.02.17 Josef Marečeksouvisející závod: První led

Mitropa Cup

Mitropa Cup Byl zrušen. V Rakousku nejsou dobré podmínky.

Zkouším zjisti jaké jsou podmínky na Nechranicích a na Medardu. Jel byste tam někdo, kdyby to tam bylo OK? Pište do diskuze.

CZ 101

02.02.17 Josef Marečeksouvisející závod: První led

Závody 28.1.-29.1 2017

Padlo rozhodnutí pro první variantu, tj. závody na Máchově jezeře. Start první rozjížďky zítra v 10:30.

27.01.17 Josef Marečeksouvisející závod: První led