Vítejte na portálu ledního jachtingu

Tyto stránky byly vytvořeny pro podporu ledního jachtingu v ČR. Jde  zejména o lodní třídu DN. V posledních několika letech zažívá lední jachting renesanci. Přibývají noví závodníci. Výkonnostní úroveň české lodní třídy DN  jde stále nahoru. Naši závodníci na mezinárodních závodech a  na mistrovství světa dosahují světových výsledků. Zatím nejlepším výsledkem je 7. místo Jakuba Zobače na MS DN ve Švédsku v roce 2012.

Pro zpřístupnění všech funkcí, které tento portál nabízí, je třeba se registrovat. (Pokud jste již registrováni, můžete se přihlásit.) Všechny informace zde zobrazené, by měly být aktuální a správné. Při jakémkoli problému nás neváhejte kontaktovat (e-mailem, v diskuzi), neboť je v našem zájmu, aby vše bylo plně funkční.

Poslední aktuality

Led na Rozkoši

Zdravím,

Někteří z nás jedou na MS a ME ale to neznamená, že by se nemělo jezdit v ČR. Pokud bych zůstal v ČR, určitě bych se jel podívat na Rozkoš. Velká plocha a podle webkamery krásnej led.

http://www.rozkosnipirati.cz/index.php/kamery-cz

Zkuste to prosondovat. Je to parádní lokalita, bylo by dobré ji mít zmapovanou do budoucna.

Pepa

21.02.18 Josef Marečeksouvisející závod: První led

Mezinárodní mistrovství Polska

Ve dnech 17.-19.2 se pojede polské mistrovství. Závod je od soboty do pondělka, s tím že pondělí je náhradní den. Tzn. Pokud bude foukat, mistrovství bude v neděli ukončeno. Co se místa konání týče, tak jsou ve hře Mazurská jezera a Siemianowka u běloruských hranic.

Dále je možné, že se o víkendu pojede i německé mistrovství.Němcům zamrzla některá jezera nad Berlínem. Z pohledu kratší cesty by možná stálo za to vyrazit i tam, pokud jim to podmínky dovolí a uspořádají mistrovství. Více info o ledu v Německu najdete zde:
http://idniyra.eu/ice/category/icereports-2017-18/

13.02.18 Josef Marečeksouvisející závod: První led

MČR 2018

Zprávu z letošního MČR najdete zde:
https://www.sailing.cz/clanky/vlada-ptasnik-kralem-ledu

13.02.18 Josef Marečeksouvisející závod: První led