11. Česká námořní rallye
Aktuality  |  Výsledky  |  Startovní listina  |  Trasa  |  Galerie  |  Lodě  |  Partneři  |  Média  |  Vypsání  |  Ship's log
Organizátor
Organizátorem závodu je TPS Centrum
Partneři
ELAN

Chorvatsko

Mercedes Benz

Hyveco

Techničtí partneři
elvia pro

boat Brno

Nikon s.r.o.

Garmin

BossCan

Haillo

ProRainer

Artemon

TERM s.r.o.

Harken Inc.

Aktuality
Zpět na aktuality
Harken

Celosvětově známá americká firma HARKEN produkující špičkové kování pro všechny typy a velikosti lodí slaví letos 40 let od svého vzniku. Společnost Harken v současné době rozšířila také svou populární řadu kvalitních slunečních brýlí tak, aby do ní mohla zařadit spoustu nových stylů a barev, které by odpovídaly nárokům každého jachtaře.

"Dobře víme, že oči námořníků jsou velmi náchylné k poškození od slunce a dalších povětrnostních vlivů” říká designer Ryan Gallagher. "Používáme nejlepší dostupné materiály a snažíme se návrhem nové řady slunečních brýlí zajistit co nejlepší ochranu."

Polarizovaná skla 100% blokují ultrafialové světlo a omezují odrazy světla prakticky až na nulu. Skla jsou ztenčená, aby eliminovala deformaci obrazu a snížila vyčerpání očí. Protinárazová polykarbonátová hnědorůžová nebo hnědá skla blokují modré světlo, zvyšují kontrast a hloubku, takže si námořníci lépe všimnou značek, změn větru a ocení skvělý krystalicky čistý výhled. Skla jsou doplněna rámečky Grilamid®, které jsou pevné, ohebné a zajišťují pevné držení. Současně chrání oči před větrem a vodou. Hypoalergické rámečky jsou chemicky odolné proti krémům na opalování.

Voděodolné povrchy čoček odpuzují vodu, zabraňují ulpívání kapek vody a umožňují snažší čištění; povrch odolný proti poškrábání zvyšuje optickou čistotu; zrcadlový povrch redukuje lesk a antireflexní povrch eliminuje odrazy.

Harken, Inc. je vedoucí výrobce a distributor inovačního námořnického vybavení a doplňků. Hlavní sídlo firmy je v Pewaukee, Wisconsin. Harken vyrábí také v USA a Itálii. Jejich síť zahrnuje i kanceláře na ostrově Rhodu, v Kalifornii, Floridě, Francii, Itálii, Japonsku, Slovinsku, Švédsku, Austrálii, Velké Británii a na Novém Zélandu.

V letošním roce se bude firma Harken podílet na cenách pro vítězné posádky 11. České námořní rallye - Mistrovství ČR.

Kompletní sotiment slunečních brýlí HARKEN lze zakoupit u firmy TPS centrum v Brně.

Oficiální stránky výrobce – www.harken.com

TPS Centrum

Elan 340 Yacht Of The Year - Plachetnice ELAN 340 získala na veletrhu BOOT 2007 v Dusseldorfu ocenění Evropská loď roku.
Počasí
Čas: 18/10  12:53
Stav oblohy
vítr: 2.00 m/s
směr: SW
0.00 / 19.00 °C
ČSJHJSČANY
Aktuality 2/04  09:03
webov

2/04  08:45
DVD 11.

6/02  22:13
Report

Ship's log buy cigarettes online cheap
privet prostitutki
wluxi pidari, buy
cigarettes online ,
:-O, buy cigarettes
online cheap, =[,

buy cigarettes online
privet prostitutki
wluxi pidari, buy
cigarettes online ,
mkinmh, buy cigarettes
online cheap, snnouz,

Normal dose ambien
qtnhezbdiujoh, Medical
info on ambien,
WCmcjtB.

Média
Česká televize

Hospodářské noviny

ČTK

Radio�urnál

Yachting.cz

Yachting revue

Yacht

Country radio

H2O

Plavidla.cz