17. Česká námořní rallye 2013
Středa, 22. listopad 2017
ELAN 350 ONE-DESIGN ELAN 340

Startovní listina

O vítězství v letošním ročníku České námořní rallye bude bojovat ve dvou kategoriích 14 posádek na zbrusu nových lodích ELAN 350 – ONE DESIGN s genakrem a 9 posádek na lodích ELAN 340 r.v. 2007 se spinakrem
ELAN 350 ONE-DESIGN
1 SPG   1   Sehnal Pavel
Loď Tango (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Praha
  2   Tomáš Vaidiš
  3   Zdeněk Kacálek
  4   Josef Neuwirth
  5   Dominika Haltmarová
  6   Jan Vacík
  7   Jiří Laciga
  8   
2 BYS   9   Koláčný Rudolf
Loď Victor (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Praha
10   Jiří Fořt
11   Petr Šobíšek
12   Jiří Horáček
13   David Černý
14   Ivo Půr
15   
16   
3 Quebec Sailing Team 17   Roubal Pavel
Loď Quebec (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Brno
18   Radek Mašata
19   Jan Čermák
20   Jan Vlček
21   Albert Fikáček
22   Hanz Žáček
23   David Kliment
24   
4 Art4Promotion 25   Střítecký Rudolf
Loď Kiki (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: České Budějovice
26   Jiří Plch
27   František Procházka
28   Stanislav Jelínek
29   Petr Krauz
30   Jan Cyrany
31   
32   
5 A.R.T.247 33   Řihošek Aleš
Loď Siera (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Přerov
34   Vlastimil Lasztowka
35   Ivan Běhunčík
36   Kamil Martak
37   Václav Buchta
38   Ludvík Šebík
39   Boris Ryšavý
40   
6 Actinet 41   Daněk Jan
Loď Oscar (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Brno
42   František Zitta
43   Pavel Brychta
44   Jiří Havelka
45   Pavel Šesták
46   Petr Fiala
47   Jiří Maňas
48   
7   49   Gergel Jiří
Loď Zulu (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Stäfa, Švýcarsko
50   David Koubovský
51   Josef Ticháček
52   Jiří Gergel
53   Pavel Fiala
54   Filip Rada
55   
56   
8 Cleverlance 57   Červinka Vít
Loď X-ray (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Hnátnice
58   Zdeněk Třeček
59   Alois Kácovský
60   Čeněk Třeček
61   Jakub Dadák
62   Martin Filip
63   Jakub Kozelský
64   
9 Acron/Indios 65   Hurych Zdeněk
Loď Papa (Elan 350 ONE-DESIGN)
66   Petr Jirsa
67   Tomáš Jirsa
68   Robin Renelt
69   Ludvík Král
70   Jaromír Minář
71   Jan Matějka
72   
10 DIM & Estetikdent 73   Čutka Jan
Loď Yankee (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Rudolfov
74   Zdeněk Pavlíček
75   Miroslav Vurm
76   Radek Vácha
77   Pavel Musil
78   Jakub Šafář
79   Jan Šafář
80   
11 Benemedo Sailing 81   Hirnšal Jan
Loď November (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Praha
82   Petr Stejskal
83   Libor Hošek
84   Tomáš Zima
85   Tomáš Vodička
86   Pavel Středa
87   Kamil Jirounek
88   
12 GEN - střešní konstrukce 89   Faktor Vlastimil
Loď Whiskey (Elan 350 ONE-DESIGN)
90   Pavel Vrňák
91   Miroslav Novák
92   Danilo Česal
93   Karel Černovský
94   
95   
96   
13 SKY-SOFT Sailing team 97   Krejza Tomáš
Loď Uniform (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Praha
98   Marek Směšný
99   Michal Daněk
100   Oldřich Krejza
101   Martin Jalový
102   Miloslav Soukal
103   David Lejhanec
104   
14 Telefonica CZ 01 105   Burian Daniel
Loď Romeo (Elan 350 ONE-DESIGN)
Město: Praha
106   Filip Procházka
107   Josef Krejčí
108   Zdeněk Štumper
109   Jaroslav Zeman
110   Miroslav Tyl
111   
112   
ELAN 340
21 Mercedes-Benz 113   Klusáčková Radka
Loď Foxtrott (ELAN 340)
114   Kateřina Vaidišová
115   Markéta Jindřichová
116   Magdaléna Topiarzová
117   Eva Matoušková
118   Jana Sommeraouvá
22 AZ FLEX TEAM 119   Holý Petr
Loď Hotel (ELAN 340)
Město: Jesenice u Prahy
120   Ladislav Cabejšek
121   Jiří Schulz
122   Jan Porkert
123   Miloš Nováček
124   Jan Holý
23 YC Neratovice 125   Štrunc Jan
Loď Echo (ELAN 340)
Město: Neratovice
126   Libor Procházka
127   Tomáš Cikrt
128   Jiří Pavlík
129   Jaromír Cígler
130   Vladimír Lambl
24 CK VIDI MYO team 131   Smolka Vladimír
Loď Juliett (ELAN 340)
Město: Opava
132   Michal Krsek
133   Michal Šesták
134   Lukáš Kňáva
135   Jiří Prukner
136   Antonín Navrátil
25 Létající zmrzlináři 137   Mader Dan
Loď Alfa (ELAN 340)
Město: Brno
138   Martin Hvězda
139   Jan Kučera
140   Petr Putna
141   Jiří Finger
142   Petr Klapka
26   143   Štefan Břetislav
Loď Charlie (ELAN 340)
Město: Brno
144   Patrik Šanca
145   Jan Matouš Malbohan
146   Tomáš Strnad
147   Jiří Chromý
148   
27 HYVECO 149   Hykrda Jan
Loď Golf (ELAN 340)
Město: Brno
150   Jakub Hykrda
151   Martin Pospíšil
152   Ivo Diviš
153   Miroslav Nováček
154   Jakub Nováček
28 RUUKKI 155   Svoboda Martin
Loď Delta (ELAN 340)
Město: Praha
156   Martin Najser
157   Jaroslava Mastná
158   Radek Maleček
159   Miloslav Chalupník
160   Miloslav Juříček
29 CORFIX Yacht team 161   Budín Aleš
Loď India (ELAN 340)
Město: Brno
162   Josef Muzikář
163   Jan Marek
164   Aleš Effenberger
165   Lenka Vetíšková
166   Davide Lo Pinto



Elan 350 ONE DESIGN

Ohlédnutí zpět

Multimediální DVD z loňské
16. České námořní rallye 2012, obsahující čtyři televizní reportáže, rozsáhlou fotogalerii a řadu dalších informací o závodě vám rádi zašleme na vyžádání.

Novinky e-mailem

Váš e-mail:

 Formátovat jako SMS zprávu

Fotografie