12. Česká námořní rallye 2008
ĂšterĂ˝, 03. Ăşnor 2009, 09:27 – Reportáž z 12. České námořní rallye odvysílá Česká televize 27.2.2009 v 15:15 na programu ČT 2. O dalších reprízách vás budeme informovat.
Pátek, 06. prosinec 2019

Startovní listina

Elan 340
O vítězství bude bojovat 20 nominovaných posádek na identických, nových lodích ELAN 340 s celospirovou hlavní plachtou a spinakrem.
1 WIND.COM   1   Zden Dra?il
(Elan 340)
Město: Praha
WIND.COM s.r.o.
  2   Alan Lorenz
  3   V?clav Cintl
  4   Ivan Rame?
  5   Tom?? Kram
  6   Ivan Fuksa
2 HYVECO   7   Ladislav Smutn?
(Elan 340)
Město: Brno
HYVEco s.r.o.
  8   Tom?? Karas
  9   Jan Hykrda
10   Jakub Hykrda
11   Petr Nov
12   Petr Sokol
3 MEDIAL 13   Petr Ut?kal
(Elan 340)
Město: Olomouc
Medial spol. s r.o.
14   Radim P?idal
15   Martin Kocher
16   Jan Marek
17   Jan Krej?
18   Jaroslav Mach
4 SANT? sailing team 19   Petr Parchomenko
(Elan 340)
Město: Velk? Po??
VERTIKAL s.r.o.
20   Pavel Franc
21   Pavla Charv?tov
22   Tom Charv
23   Martin Kristian
24   Franti?ek Ln?ni?ka
5 ATLANTIK FT 25   David K???ek
(Elan 340)
Město: Praha
YC RODOP
ATLANTIK FT
26   Luk?? Neumann
27   Andra? Mihelin
28   Zden?k Jirkovec
29   Vojta Kom?rek
30   
6 ENVISYSTEM 31   Ji? Altman
(Elan 340)
Město: Praha
Envisystem, s.r.o.
Dantik, Danilo ?esal
32   Danilo ?esal
33   Luk?? ?esal
34   Harry L?wit
35   Petr Kohoutek
36   
7 Schneider Electric 37   Petr Hol?
(Elan 340)
Město: Praha
Schneider Electric CZ s.r.o.
38   Ladislav Cabej?ek
39   Ji?? Schulz
40   Jan Porkert
41   Milo? Nov??ek
42   
8 Cleverlance 43   V ?ervinka
(Elan 340)
Město: Hn?tnice
Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
44   Jakub Kozelsk?
45   Veronika Fenclov
46   Michal Kalousek
47   Ji?? B?ba
48   Martin Filip
9 Delta Computer systems 49   Michal Kloko?ka
(Elan 340)
Město: Praha
50   Jana Kalcevov
51   Vladim?r Fleischhans
52   Martin Vran?
53   Jan Vran?
54   Alena Lhotsk
10   55   Milan Broum
(Elan 340)
Město: Praha
56   V?ra Broumov
57   Petr Barto?
58   Dalibor ?m
59   Zden?k Jakubka
60   
11 MADAIR 61   Dan Mader
(Elan 340)
Město: Brno
Eiskon s.r.o.
62   Petr Nossek
63   Tom?? Havelka
64   Martin Hv?zda
65   
66   
12 Human Study Center Racing Team 67   Gintaras Chomentauskas
(Elan 340)
Město: Vilnius, Litva
Human Study Center
68   Saulius Mulevi?ius
69   Audrius Ramanauskas
70   Vytautas Gipas
71   Rimvydas Rimd?ius
72   
13   73   Josef Tich??ek
(Elan 340)
Město: St?fa, ?v?carsko
74   V?clav Fajfrl
75   Milan David
76   Daniel Mrna
77   Ji?? Knetik
78   Petr Valla
14 Yacht Club Doksy 79   Miloslav Pokorn?
(Elan 340)
Město: ?esk? l?pa
80   Zden?k Jan
81   Roman Vojta
82   Jan Min?rik
83   Michal ?t?p
84   Jan ?karabela
15 Je?ek Team 85   Jan Kylberger
(Elan 340)
Město: Jihlava
86   Jan Habal
87   Jan Herbs
88   Zden?k Z??ala
89   Melanie Wagnerov
90   
16 M???N 91   Radek Male?ek
(Elan 340)
Město: M??
92   Miloslav Chalupn
93   Miloslav Ju???ek
94   Jaroslav Pazdera
95   Martin Svoboda
96   
17 ARCHITEKTI 97   Adam Brestovsk?
(Elan 340)
Město: Brno
akad. arch. Ladislav Kuba
98   Mat?j Brestovsk?
99   Ladislav Kuba
100   Adam Kuba
101   Petr Bou?il
102   Jan Mu?
18 IZOGLASS Kladno 103   Petr Vinkl
(Elan 340)
Město: Kladno
Izoglass spol. s r.o.
104   Michal Maier
105   Daniel Vinkl
106   Patrik Deutcher
107   Filip Voskovec
108   Denis Frohlich
19   109   Daniel Burian
(Elan 340)
Město: Praha
110   Jana Kov??ov
111   Filip Proch?zka
112   Josef Krej
113   Josef Krej
114   Miriam Svr?kov
20 PERI 115   Martin Posp??il
(Elan 340)
Město: Brno
PERI spol.s r.o.
116   Martin Juren
117   Ladislav Hyr?
118   Marek Sm??n?
119   Marek ?al
120   Lubor Ba?
21   121   Ale? Bud?n*
(Elan 340)
122   
123   
124   
125   
126   
  120   Petr Sládeček
Loď Payana (Elan 384 Impression)
doprovodná loď
  121   Dana Sládečková
  122   Vojta Sládeček
  123   Dušan Vanický
  124   Denis Marinov
  125   
  126   Tomáš Stejskal
Loď St. Lucia (Elan 434 Impression)
doprovodná loď
  127   Pavel Nesvadba
  128   Roman Vašík
  129   Ivo Legner
  130   Radek Prudil
  131   Erika Prudilová
  132   Branko Dolhar
Loď Vjeko (Adria 1002)
doprovodná loď
  133   Blaž Pangerc
  134   Martin Weis
  135   
  136   
  137   
  138   Pavel Stejskal
Loď Bog Diga (Elan 50)
doprovodná loď
  139   Ivan Rybák
  140   Václav Žmolík
  141   Petra Žmolíková
  142   Jan Malý
  143   Pavel Najvar

(*) Oranžově označení kapitáni jsou vedeni jako náhradníci.

E-mail infoservis

Váš e-mail:

  Formátovat jako SMS zprávu

Video
Krátký sestřih ze startu páté rozjížďky u ostrova Sokol
Trasa
marina Betina (Murter) – marina Tribunj – marina Frapa (Rogoznica) – marina Kremik (Primošten) – ACI marina Vodice